برنامه بازیهای جام ملتهای آسیا؛ از افتتاحیه تا فینال
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۴۸۱۵۳۴
جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ از ۲۲ دی با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در قطر آغاز میشود.
تیم ملی فوتبال کشورمان در دور گروهی این تورنمنت باید با تیمهای فلسطین، هنگکنگ و امارات به رقابت بپردازد.
گروه بندی مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: قطر، چین، تاجیکستان، لبنان
گروه B: استرالیا، ازبکستان، سوریه، هند
گروه C: ایران، امارات، هنگ کنگ، فلسطین
گروه D: ژاپن، اندونزی، عراق، ویتنام
گروه E: کرهجنوبی، مالزی، اردن، بحرین
گروه F: عربستان، تایلند، عمان، قرقیزستان
* برنامه زمانی بازیهای مرحله گروهی نیز به صورت زیر است:
جمعه ۲۲ دی
ساعت ۱۹:۳۰ / قطر - لبنان ورزشگاه لوسیل
شنبه ۲۳ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / استرالیا - هند ورزشگاه احمد بن علی
ساعت ۱۸:۰۰ / چین - تاجیکستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۲۱:۰۰ / ازبکستان - سوریه ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه ۲۴ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / ژاپن- ویتنام ورزشگاه الثمامه
ساعت ۱۸:۰۰ / امارات- هنگکنگ ورزشگاه بینالمللی خلیفه
ساعت ۲۱:۰۰ / ایران - فلسطین ورزشگاه اجوکیشنسیتی
دوشنبه ۲۵ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / کرهجنوبی- بحرین ورزشگاه جاسم بن جمد
ساعت ۱۸:۰۰ / اندونزی- عراق ورزشگاه احمد بن علی
ساعت ۲۱:۰۰ / مالزی- اردن ورزشگاه الجنوب
سه شنبه ۲۶ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / تایلند- قرقیزستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۲۱:۰۰ / عربستان- عمان ورزشگاه بینالمللی خلیفه
چهارشنبه ۲۷ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / لبنان- چین ورزشگاه الثمامه
ساعت ۱۸:۰۰ / تاجیکستان- قطر ورزشگاه البیت
پنجشنبه ۲۸ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / سوریه- استرالیا ورزشگاه جاسم بن حمد
ساعت ۱۸:۰۰ / هند- ازبکستان ورزشگاه احمد بن علی
ساعت ۲۱:۰۰ / فلسطین- امارات ورزشگاه الجنوب
جمعه ۲۹ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / عراق - ژاپن ورزشگاه اجوکیشنسیتی
ساعت ۱۸:۰۰ / ویتنام- اندونزی ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۲۱:۰۰ / ایران - هنگ کنگ ورزشگاه بینالمللی خلیفه
شنبه ۳۰ دی
ساعت ۱۵:۰۰ / اردن - کرهجنوبی ورزشگاه الثمامه
ساعت ۱۸:۰۰ / بحرین - مالزی ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه ۱ بهمن
ساعت ۱۸:۰۰ / عمان - تایلند ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۲۱:۰۰ / قرقیزستان- عربستان ورزشگاه احمد بن علی
دوشنبه ۲ بهمن
ساعت ۱۸:۳۰ / تاجیکستان- لبنان ورزشگاه جاسم بن حمد
ساعت ۱۸:۳۰ / قطر - چین ورزشگاه بینالمللی خلیفه
سه شنبه ۳ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / سوریه - هند ورزشگاه البیت
ساعت ۱۵:۰۰ / استرالیا - ازبکستان ورزشگاه الجنوب
ساعت ۱۸:۳۰ / هنگکنگ - فلسطین ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۱۸:۳۰ / ایران - امارات ورزشگاه اجوکیشنسیتی
چهارشنبه ۴ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / ژاپن- اندونزی ورزشگاه الثمامه
ساعت ۱۵:۰۰ / عراق- ویتنام ورزشگاه جاسم بن حمد
پنجشنبه ۵ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / کرهجنوبی- مالزی ورزشگاه الجنوب
ساعت ۱۵:۰۰ / اردن- بحرین ورزشگاه بینالمللی خلیفه
ساعت ۱۸:۳۰ / قرقیزستان- عمان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
ساعت ۱۸:۳۰ / عربستان- تایلند ورزشگاه اجوکیشنسیتی
*مرحله یک هشتم نهایی
یکشنبه ۸ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / تیم اول گروه B- تیم سوم یکی از گروههای C، A یا D ورزشگاه جاسم بن حمد (بازی شماره ۳۷)
ساعت ۱۹:۳۰ / تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه احمدبنعلی (بازی شماره ۳۸)
دوشنبه ۹ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / تیم اول گروه D- تیم سوم یکی از گروههای E، B یا F ورزشگاه بینالمللی خلیفه (بازی شماره ۳۹)
ساعت ۱۹:۳۰ / تیم اول گروه A - تیم سوم یکی از گروههای D، C یا E ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۰)
سه شنبه ۱۰ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۱)
ساعت ۱۹:۳۰ / صدرنشین گروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۲)
چهارشنبه ۱۱ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / صدرنشین گروه E- تیم دوم گروه D ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۴۳)
ساعت ۱۹:۳۰ / صدرنشین گروه C- تیم سوم یکی از گروههای B، A یا F ورزشگاه عبدالله بن خلیفه (بازی شماره ۴۴)
*مرحله یک چهارم نهایی
جمعه ۱۳ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / برنده بازی شماره ۳۸- برنده بازی شماره ۳۹ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۵)
ساعت ۱۹:۰۰ / برنده بازی شماره ۳۷- برنده بازی شماره ۴۲ ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۶)
شنبه ۱۴ بهمن
ساعت ۱۵:۰۰ / برنده بازی شماره ۴۴ - برنده بازی شماره ۴۳ ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۷)
ساعت ۱۹:۰۰ / برنده بازی شماره ۴۰- برنده بازی شماره ۴۱ ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۸)
*نیمه نهایی
سهشنبه ۱۷ بهمن
ساعت ۱۸:۳۰ / برنده بازی شماره ۴۵ - برنده بازی شماره ۴۶ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۹)
چهارشنبه ۱۸ بهمن
ساعت ۱۸:۳۰ / برنده بازی شماره ۴۷ - برنده بازی شماره ۴۸ ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۵۰)
*فینال
شنبه ۲۱ بهمن
ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی شماره ۴۹ - برنده بازی شماره ۵۰ ورزشگاه لوسیل
منبع:خبرورزشی .
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: فرارو
کلیدواژه: جام ملت های آسیا قیمت طلا و ارز قیمت خودرو قیمت موبایل تیم سوم یکی از گروه ورزشگاه اجوکیشن سیتی ورزشگاه الثمامه ساعت ورزشگاه جاسم بن حمد ورزشگاه احمد بن علی برنده بازی شماره بهمن ساعت ۱۵ ۰۰ ورزشگاه الجنوب ورزشگاه البیت دی ساعت ۱۵ ۰۰ تیم دوم گروه ساعت ۱۹ ۳۰ ساعت ۱۸ ۰۰ کره جنوبی سه شنبه هنگ کنگ
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت fararu.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «فرارو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۴۸۱۵۳۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اجراهای متنوع گروههای موسیقی محیطی در خانه هنرمندان ایران
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابطعمومی خانه هنرمندان ایران، از سهشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ خانه هنرمندان ایران از بهصورت هفتگی میزبان اجراهای متنوع گروههای موسیقی محیطی در لابی طبقه همکف خواهد بود.
این مکان از سهشنبه با سلسله برنامههای اجرای موسیقی زنده و محیطی که «دلکوک» نام دارد، میزبان دانشجویان، استادان، دستاندرکاران، نوازندگان، آهنگسازان و فعالان عرصه موسیقی در قالبهای اجرایی؛ تجربی، کلاسیک، تکنوازی، دو نوازی، سهنوازی، گروهی، تلفیقی، ترکیبی، اقوام، بینارشتهای و ... خواهد بود.
تماشای اجرای آثار در ساعتهای اعلامی هر برنامه، برای عموم علاقهمندان آزاد است.
کد خبر 6095592 سید امیر شایان حقیقی